Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na pierwsze eliminacje World Amateur Golfers Championship 2019 w terminie 23-30 marca 2019 do Abu Dhabi!. Poznamy kwalifikantów do polskiego finału, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia 2019. Odbędą sie również turnieje sponsorów tej golfowej podróży. Ta rywalizacja będzie zorganizowana w przyjaznej formule zarówno indywidualnej jak i drużynowej.

Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę. Tym razem również zapraszamy Państwa do wyjazdu w marcu. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w Abu Dhabi. Przeciętne temperatury powietrza to: 28 stopni C w dzień oraz 23 stopnie C w nocy.
Zapraszamy na zagraniczną eliminację World Amateur Golfers Championship 2019, która odbędzie się w La Manga Club, Murcia, Hiszpania w terminie 27/28.04 - 04/05.05.2019

Tym razem oferujemy wyjazd w terminie kwietniowo – majowym. Wiemy już na podstawie ubiegłorocznego pobytu, że resort La Manga wraz z trzema polami golfowymi jest wręcz spektakularny. W zeszłym roku niestety nie dopisała pogoda. Dlatego też tym razem gwarantujemy doskonałe warunki pogodowe. Przeciętne temperatury powietrza w tym czasie to komfortowe 25 – 28 stopnie C.

Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę.Zapewniamy bardzo dobrą organizację turniejów przez zespół World Amateur Golfers Championship w składzie: Dyrektor Turnieju, Sędzia, Starterzy.