Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
Przepiękne kluby golfowe. Bogata kultura. Silne dziedzictwo. Światowej sławy kuchnia. Przyjacielscy ludzie. Spektakularne widoki.
To tylko kilka słow, które podsumowują to, czego można oczekiwać od golfa w Tajlandii.
Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że w Phuket, Tajlandii odbędzie się Światowy Finał World Amateur Golfers Championship 2023!Wielkim sukcesem polskiej ekipy zakończył się światowy finał turnieju World Amateur Golfers Championship rozgrywany w Kuala Lumpur. Polska ekipa zdobyła prestiżową nagrodę Sven Tumba Spirit Award, czyli dla najbardziej zwartego teamu pod względem panującej w nim atmosfery. Nagroda imienia twórcy cyklu WGAC przyznawana jest od kilku lat, ale pierwszy raz trafiła do polskiej ekipy. Nie mogło być inaczej, bo najliczniejsza ze wszystkich startujących – licząca 34 osoby - była bardzo widoczna i aktywna na polach w Kuala Lumpur i podczas imprez towarzyszących.

Na imprezie w stolicy Malezji, byliśmy obecni nie tylko duchem, ale również umiejętnościami sportowymi na czterech polach golfowych, na których toczył się turniej.


Wyniki Reprezanatcji Polski Na WAGC rozgrywanego Światowego Finału w Malezji

Wynikie Indywdualne ->

WAGC

Wyniki Drużynowe ->

WAGC TEAMReprezanatcja Polski na WAGI rozegrała w Malezji czwartą finałową rundę turniejową, ponieżej prezentujemy wyniki.

Wyniki Indywdualne ->

WAGI

Wyniki Drużynowe ->

WAGI TEAM