Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
Drodzy Golfiści,

Za nami już 9 turniejów z cyklu Race to Borneo World Amateur Golfers Championship 2019. Przypominamy, że oprócz awansu bezpośredniego do krajowego finału wywalczonego w poszczególnych turniejach eliminacyjnych, można wywalczyć awans z klasyfikacji Grand Prix WAGC.
Po ostatnim turnieju poznamy ostateczny kształt klasyfikacji Grand Prix WAGC i jej laureatów w sześciu grupach handicapowych. Trzech najwyżej sklasyfikowanych w Grand Prix WAGC w każdej grupie spośród tych, którzy nie mają jeszcze kwalifikacji do finału, zdobędzie awans .
Klasyfikacja Grand Prix WAGC stanowi jedyną podstawę do przyznawania udziału w finale krajowym w przypadku uzupełniania listy uczestników. Zazwyczaj zapraszamy w miarę możliwości również tych, którzy zajęli w swoich grupach 4, 5 czy nawet 6 miejsce. Warto jest więc zdobywać punkty w Grand Prix WAGC również z tego powodu.

Aktualna klasyfikacja po turnieju w Binowo Park Golf Club znajduje się TUTAJ