Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
W dniach 18-19 maja odwiedziliśmy zlokalizowane w południowej części Polski pola golfowe - Krakow Valley i Śląski Klub Golfowy. Turnieje eliminacyjne Race to Borneo World Amateur Golfers Championship 2019 zbliżają się do półmetka .

Do VI eliminacji WAGC w Krakow Valley przystąpiło 103 golfistów. Po uprzednich sowitych opadach deszczu, pole w Paczółtowicach było bardzo mokre, w związku z czym od kilku dni obowiązywał całkowity zakazu używania melexów. Na szczęście podczas turnieju niebo było bezchmurne i świeciło słońce.
W konkursach dodatkowych zwyciężyli:
LSI Software Closest to the Pin - Jan Broniszewski 1,6 m
LSI Software Longest Drive - Jerzy Bielawski

Do niedzielnego turnieju w Śląskim Klubie Golfowym zgłosiło się 105 zawodników. Dzięki temu, że gracze pilnowali tempa gry, zawody przebiegły bardzo sprawnie i już przed godziną 16:00 odbyła się Ceremonia Wręczenia Nagród. Mieliśmy dużo szczęścia, gdyż chwilę po zejściu z pola ostatnich zawodników, przyszła burza z gradem i ulewą.
Konkursy dodatkowe:
LSI Software Closest to the Pin - Adam Deja 81 cm
LSI Software Longest Drive - Andrzej Rozmus

Wyniki turniejów: TUTAJ

W pierwszy weekend czerwca zapraszamy na Pomorze Zachodnie, gdzie rozegramy turnieje eliminacyjne w Amber Baltic Golf Club i Binowo Park Golf Club
Zapraszamy do rejestracji na kolejne eliminacje: TUTAJ