Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na turniej Dubai Challange Golf Cup 2021 by Komu Group w terminie 12 - 19.03.2021.

Liczymy na to, że w zaproponowanym terminie będziemy czuli się już bardziej bezpiecznie i z dużą radością spędzimy tydzień z golfem w ciepłym klimacie. Liczymy również na to, że dopisze frekwencja i w ramach tej podróży będziemy mogli rozegrać pierwszą zagraniczną eliminację World Amateur Golfers Championship. W planie są też inne atrakcje.

Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę. Tym razem również zapraszamy Państwa do wyjazdu w marcu. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w Dubaju. Przeciętne temperatury powietrza to: 28*C w dzień oraz 23*C w nocy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy serdecznie do wyjazdu golfowego z „Komu Group” na Dominikanę do wyjątkowego resortu Casa de Campo Resort & Villas. w terminie 20.02 - 03.03.2021. Podczas tego wyjazdu zorganizowanych zostanie również kilka turniejów golfowych.

Niemniej program zakłada również sporo czasu wolnego na wypoczynek i relaks, które szczególnie teraz są nam wszystkim bardzo potrzebne. Organizatorzy i gospodarze na Dominikanie zadbali o wyjątkową staranność na wypadek zaistnienia przypadków Covid-19 Informacje Covid od Dominikany

Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę. Tym razem również zapraszamy Państwa do wyjazdu w lutym. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w La Romana. Przeciętne temperatury powietrza to: 27 stopni € w dzień oraz 20*€ w nocy.

CZYTAJ WIĘCEJ