Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
Klasyfikacja grupa Celebrities
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2
1 Ligocki Michał 141 70 71
2 Czerkawski Mariusz 149 78 71
3 Kruszczyński Piotr 155 77 78
4 Wójcik Marcin 155 73 82
5 Grabowski Mikolaj 162 81 81
6 Kostyra Henryk 180 96 84
Klasyfikacja grupa 0-5,4
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2 R 3
1 Kordek Tomasz 211 71 70 70
2 Żelazny Jakub 219 73 72 74
3 Kamiński Robert 219 75 69 75
4 Poniż Michał 221 78 73 70
5 Bigus Bogdan 225 76 78 71
6 Konieczny Mariusz 225 74 77 74
7 Łuczak Grzegorz 231 78 83 70
8 Dudek Franciszek 231 73 75 83
9 Kowalski Patrycjusz 232 76 73 83
RET Sokołowski Lech 154 81 73 0
11 Odzimek Maciej 165 88 77 cut
12 Kerr Anthony 171 87 84 cut
RET Ramos Grzegorz 120 75 45 cut
Klasyfikacja grupa 5,5-10,4
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2 R 3
1 Dudziński Marcin 216 75 77 64
2 Nguyen Ngoc 218 77 76 65
3 Góra Marek 218 67 76 75
4 Jaros Rafał 220 73 72 75
5 Mroczek Jakub 221 76 75 70
6 Bać Bogdan 222 77 77 68
7 Muchajer Michał 222 69 83 70
8 Macionczyk Bogdan 223 77 72 74
9 Woźniak Krzysztof 225 80 75 70
10 Hałas Przemysław 225 81 71 73
11 Fernezy Damian 226 75 72 79
12 Mills Errol 227 80 72 75
13 Uchański Jacek 232 78 77 77
14 Śliwiński Artur 232 78 75 79
15 Zdziebczok Marek 236 75 80 81
16 Stolarski Mariusz 239 79 73 87
17 Dudek Artur 243 71 79 93
18 Fullerton Pablo 156 83 73 cut
19 Kolasińska Erwina 157 90 67 cut
20 Klicki Krzysztof 157 82 75 cut
21 Szlachcikowski Jacek 157 81 76 cut
22 Sikora Kamil 157 81 76 cut
23 Słowikowski Ryszard 157 78 79 cut
24 Bagiński Andrzej 158 74 84 cut
25 Onichowski Tomasz 160 85 75 cut
26 Mroziński Artur 163 89 74 cut
27 Smalarz Wiesław 167 90 77 cut
28 Fibakiewicz Leszek 167 82 85 cut
29 Łoposzko Jarosław 176 89 87 cut
Klasyfikacja grupa 10,5-15,4
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2 R 3
1 Płaszczykowski Arkadiusz 213 75 68 70
2 Tian Marek 215 68 73 74
3 Arys Karol 216 72 73 71
4 Górecki Robert 217 73 77 67
5 Krawczyk Krzysztof 218 73 79 66
6 Ładocha Tomasz 218 71 71 76
7 Aloksa-Majewska Aneta 219 72 75 72
8 Hofman Piotr 220 80 71 69
9 Wiśniewski Janusz 220 71 76 73
10 Leszczyński Tadeusz 220 71 72 77
11 Jędrusiak Marek 221 78 74 69
12 Libera Dariusz 222 77 67 78
13 Jelonek Marek 223 80 74 69
14 Konieczna Sławomira 223 75 75 73
15 Kwaśniewski Alan 223 78 70 75
16 Jędrusiński Piotr 224 79 74 71
17 Kuliberda Bartosz 224 76 73 75
18 Roman Tomasz 228 78 74 76
19 Bussa Natalia 228 73 73 82
20 Burnicki Arkadiusz 229 81 72 76
21 Kolasiński Krzysztof 230 76 75 79
22 Bizan Dariusz 237 81 72 84
23 Rembowiecki Arkadiusz 238 76 78 84
24 Kopczewski Michał 244 74 77 93
RET Pietrzak Kacper 152 76 76 0
26 Safanów Jerzy 155 73 82 cut
27 Engel Beata 156 84 72 cut
28 Andrew Jason 156 78 78 cut
29 Krzanik Zbigniew 156 78 78 cut
30 Kołodziejski Krzysztof 156 76 80 cut
31 Kolański Jan 157 80 77 cut
32 Sobków Marek 157 78 79 cut
33 Chmura Grzegorz 158 81 77 cut
34 Mazurkiewicz Piotr 158 78 80 cut
35 Wawrzyński Mariusz 158 72 86 cut
36 Madoń Andrzej 159 77 82 cut
37 Jarosz Sławomir 160 88 72 cut
38 Płatek Jarosław 160 76 84 cut
39 Chruściel Jarosław 161 84 77 cut
40 Werens Józef 161 83 78 cut
41 Osadczuk Michał 162 82 80 cut
42 Bać Leszek 162 81 81 cut
43 Pankowski Adam 162 80 82 cut
44 Krawczak Jarosław 163 84 79 cut
45 Łącki Leonard 164 86 78 cut
46 Konieczny Marek 167 85 82 cut
47 Żelazny Maksymilian 169 88 81 cut
48 Stefanowicz Tomasz 176 90 86 cut
RET Grudziński Przemysław 168 87 81 cut
Klasyfikacja grupa 15,5-20,4
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2 R 3
1 Piesik Robert 213 69 73 71
2 Bryła Włodzimierz 214 71 74 69
3 Czelej Grzegorz 216 68 72 76
4 Śmigielski Cezary 217 81 73 63
5 Pietras Krzysztof 217 76 71 70
6 Wąchała Tadeusz 218 79 73 66
7 Hamera Tomasz 218 79 71 68
8 Dąbek Marcin 219 82 64 73
9 Wójcik Arkadiusz 220 73 71 76
10 Szczepański Dariusz 222 67 77 78
11 Dolczewski Przemysław 224 86 67 71
12 Stachowiak Cezary 224 77 72 75
13 Lorych Jacek 225 77 71 77
14 Koenig Regina 226 77 75 74
15 Połomski Adam 226 72 73 81
16 Derkacz-Duchewicz Jan 227 78 75 74
17 Fletcher Nigel 227 83 69 75
18 Moreń Robert 230 69 78 83
19 Gromek Sylwester 231 80 72 79
20 Wróblewski Bartosz 232 75 74 83
21 Bielawski Dominik 237 82 70 85
22 Burdak Janusz 238 65 88 85
NS Kłosiński Marcin 153 86 67 0
24 Biliński Ireneusz 155 82 73 cut
25 Pietrzak Przemysław 155 80 75 cut
26 Świtalski Janusz 155 77 78 cut
27 Juszczyński Kamil 156 79 77 cut
28 Koperski Wojciech 156 78 78 cut
29 Libera Mariola 156 77 79 cut
30 Rejniak Rafał 156 74 82 cut
31 Pietrzak Arkadiusz 158 89 69 cut
32 Majchrzak Sławomir 158 78 80 cut
33 Majewski Paweł 158 78 80 cut
34 Biliński Stefan 159 80 79 cut
35 Moćko Grzegorz 160 85 75 cut
36 Malec Mariusz 163 84 79 cut
37 Cudziło Bogdan 163 81 82 cut
38 Łach Jan 163 80 83 cut
39 Roman Izabela 163 80 83 cut
40 Radziwanowski Karol 164 83 81 cut
41 Tokarczuk Krzysztof 167 86 81 cut
42 Hahs Zbigniew 167 85 82 cut
43 Podkowa Jacek 171 87 84 cut
44 Nolbrzak Łukasz 176 96 80 cut
RET Szczeciński Przemysław 81 81 0 cut
RET Wargala Łukasz 129 85 44 cut
Klasyfikacja grupa 20,5-25,4
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2 R 3
1 Lipiec Krzysztof 215 79 71 65
2 Iwan Marcin 219 72 76 71
3 Najdek Małgorzata 220 77 78 65
4 Klukowski Marek 221 76 79 66
5 Szałek Jarosław 223 78 72 73
6 Gawlik Michał 223 78 72 73
7 Studenny Maciej 224 69 78 77
8 Kaczmarek Damian 226 75 77 74
9 Siwiec Błażej 226 76 74 76
10 Kowalczyk Marek 226 77 71 78
11 Janas Bogdan 228 79 74 75
12 Karpiński Krzysztof 229 76 81 72
13 Kozioł Paweł 229 80 76 73
14 Olewnik Tadeusz 230 74 83 73
15 Staniak Ryszard 231 72 85 74
16 Komierowska-Szweycer Anna 232 74 78 80
17 Kosiorek Przemysław 233 90 68 75
18 Filipowicz Wojciech 236 77 81 78
19 Marcjanik Tomasz 236 83 74 79
20 Koenig Piotr 237 84 73 80
21 Kozik Wiktor 237 74 82 81
22 Piech Marek 159 71 88 cut
23 Czupryński Paweł 159 69 90 cut
24 Ruchniewicz Robert 160 82 78 cut
25 Kaluba Marian 161 80 81 cut
26 Mościcka Aneta 162 87 75 cut
27 Norberciak Anna 162 82 80 cut
28 Binkowska Marta 164 88 76 cut
29 Armiński Kazimierz 165 82 83 cut
30 Kozaczewski Cyryl 166 89 77 cut
31 Gładysiak Marcin 168 82 86 cut
32 Zwierz Paweł 168 82 86 cut
33 Grzelak Tomasz F. 169 77 92 cut
34 Mazij Krzysztof 173 88 85 cut
35 Bagińska Anna 174 94 80 cut
36 Siemieński Marcin 176 96 80 cut
37 Halicki Adam 177 89 88 cut
38 Van der Meiren Dennis 179 96 83 cut
DQ Matracki Paweł 91 91 0 cut
Klasyfikacja grupa 25,5-36
Miejsce Nazwisko Imię Total R 1 R 2 R 3
1 Smalarz Agnieszka 208 76 69 63
2 Hemlecki Grzegorz 215 70 75 70
3 Wróbel Katarzyna 218 70 79 69
4 Mróz Cezary 223 77 68 78
5 Krawczyk Ewa 226 81 73 72
6 Arabczyk Sławomir 226 73 76 77
7 Wiewióra Marcin 228 78 80 70
8 Witowski Arkadiusz 234 70 79 85
9 Ilków Andrzej 237 84 68 85
10 Misiło Piotr 239 81 75 83
11 Kwiatkowski Dariusz 240 75 77 88
RET Maciąg Grzegorz 152 74 78 0
NS Jabłoński Krzysztof 155 74 81 0
NS Żmuda-Trzebiatowski Adrian 158 79 79 0
15 Śliwińska Jolanta 160 85 75 cut
16 Tyszkowski Sebastian 161 84 77 cut
17 Kolczyński Jerzy 161 82 79 cut
18 Knapik Dariusz 163 82 81 cut
19 Mrozińska Agnieszka 165 86 79 cut
20 Flisiak Damian 165 85 80 cut
21 Bernagiewicz-Gerbera Irena 166 89 77 cut
22 Kawka Ewa 171 88 83 cut
23 Ziemianek Robert 173 90 83 cut
24 Gurgul Piotr 176 91 85 cut
25 Stroiński Rafał 177 93 84 cut
26 Bandkowski Andrzej 180 86 94 cut
27 Urbanek Albert 185 90 95 cut